Řezací plotr Mimaki CG-FXII

Mimaki CG-FXIIŘezací plotry řady Mimaki CG-FXII patří k absolutní špičce mezi řezacími plotry, a to nejen díky svým užitným vlastnostem (vestavěné funkce), ale hlavně díky vysoké přesnosti práce, snadnému ovládání a robustní konstrukci.

Pomocí ovládacího panelu s displejem a funkčními tlačítky je ovládání těchto plotrů snadné a naprosto bezproblémové. Tato modelová řada určena pro provoz při vysokém zatížení.

Všechny plotry z modelové řady CG-FX jsou vybaveny čidlem pro ořez samolepek a jsou dodávány včetně řezacího programu FineCut.

Running sports | What to Wear With the Travis Scott x Fragment x Air Jordan 1 Low Shorts Hoodie Apparel

Více informací: Řezací plotr Mimaki CG-FXII

Řezací plotr Mimaki CG-SRIII

Mimaki CG-SRIIIŘezací plotry Mimaki CG-SRIII patří k nové modelové řadě která kombinuje nízkou cenu řady CG-SR a špičkovou kvalitu a funkčnost řady CG-FX. Díky svým užitným vlastnostem (vestavěné funkce), a především vysoké přesnosti práce, snadnému ovládání a robustní konstrukci spolu s velmi konkurenční cenou dokáže uspokojit i velmi náročné profesionály.

Všechny plotry z modelové řady CG-SRIII jsou vybaveny čidlem pro ořez samolepek a jsou dodávány včetně řezacího plug-inu pro CorelDRAW a Adobe Illustrator. Pro komunikaci s počítačem jsou vybaveny klasickým sériovým rozhraním, portem USB a Ethernetem.

Running Sneakers Store | Men's Sneakers

Více informací: Řezací plotr Mimaki CG-SRIII