Archiv

Mimaki CG-FX

Mimaki CG-130FXŘezací plotry Mimaki CG-FX patří k absolutní špičce mezi řezacími plotry, a to nejen díky svým užitným vlastnostem (vestavěné funkce), ale hlavně díky vysoké přesnosti práce, snadnému ovládání a velmi robustní konstrukci.

Pomocí ovládacího panelu s displejem s funkčními tlačítky je ovládání těchto plotrů snadné a naprosto bezproblémové. Díky svým parametrům je tato modelová řada určena pro provoz při vysokém zatížení.

Všechny plotry z modelové řady CG-FX jsou vybaveny čidlem pro ořez samolepek.

Giftofvision - Sneakers search engine | adidas Type 0-6 0AMC Core Black - FY6728

Více informací: Mimaki CG-FX

Mimaki CG-SRII

Mimaki_CG-SRII_miniŘezací plotry Mimaki CG-SRII patří k nové modelové řadě která kombinuje nízkou cenu řady CG-SR a špičkovou kvalitu a funkčnost řady CG-FX. Díky svým užitným vlastnostem (vestavěné funkce), a především vysoké přesnosti práce, snadnému ovládání a robustní konstrukci spolu s velmi konkurenční cenou dokáže uspokojit i velmi náročné profesionály.

Všechny plotry z modelové řady CG-SRII jsou vybaveny čidlem pro ořez samolepek a jsou dodávány včetně řezacího plug-inu pro CorelDRAW a Adobe Illustrator.

Nike sneakers | Custom Air Force 1 - Design Your Own Sneaker , Fitforhealth

Více informací: Mimaki CG-SRII

Řezací plotr Mimaki CG-60SR (CG-60 SL)

Mimaki CG-60SRŘezací plotr Mimaki CG-60SR, resp.CG-60SL patří do kategorie stolních řezacích plotrů. Svým designem a užitnými vlastnostmi je určen pro nasazení v kancelářích, obchodech, případně v malých signmakingových dílnách.
Maximální rychlost řezání je 60cm/s, maximální šířka materiálu 606mm, délka 51m.
Je dodáván včetně řezacího software FineCut.

Giftofvision - Sneakers search engine | Air Jordan XXX1 31 Colors, Release Dates, Photos , Gov

Více informací: Řezací plotr Mimaki CG-60SR (CG-60 SL)